info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Ayvalık Çatı Yapımı

Ayvalık Çatı Yapımı

Çatı yapım işi bina yapımından bağımsız olarak ayrıca fiyatlandırma şeklinde farklı kişilere de yaptırıldığı gibi bina ile birlikte çatı yapım işini aynı kişi üstlenebilir. Ayvalık Çatı Yapımı için uygun işçilik fiyatları veren kişiler ve kurumlar mevcuttur. Çatı yapım alanı belirlendikten sonra uygun malzeme çatı üzerine taşınır.  Genelde ahşap malzemeler çatının ana iskeletini oluşturan elemanlardır. Bu yapı elemanları ona on, beşe on, çıta ve en önemli kaplayıcı eleman olarak da kiremit kullanılır. İlk olarak çatının projeye uygun iskeleti oluşturulur daha sonra yalıtım elemanları konduktan sonra kiremitle üzeri örtülür.

 

Ayvalık Çatı Yapımı

Ayvalık Çatı Yapımı için eğer bir inşaat firması olarak iş yapıyorsanız bir bütün olarak bina ve site şeklinde alınan işlerle birlikte yapabilirsiniz. Eğer bireysel olarak bir bina yaptıysanız ve çatısı yapılacaksa herhangi bir çatı ustası ya da bu işi yapan şirketlerden destek alabilirsiniz. Çatı yapım işi için çatıya malzeme taşıması gibi çeşitli işçilik ve malzeme giderleri bulunmaktadır. Çatı binalar için gereken önemli yapı elemanı olduğu için mutlaka yapılmalıdır maliyetten kaçınıldığı takdirde binanın yağmur ve sıcak gibi etkenlerden korumak mümkün olmayacaktır.

 

Çatı yapım fiyatları

Ayvalık Çatı Yapımı fiyatları değişiklik göstermekle birlikte size uygun yapım ustası bulmak mümkün ancak inşaat maliyelerinin dışında bir uygulama yapılamayacağı için yine de hatırı sayılır bir gideriniz olacaktır.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz