info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Balıkesir Mantolama Dış Cehpe Kaplama

Balıkesir Mantolama Dış Cehpe Kaplama

Balıkesir Mantolama Dış Cehpe Kaplama

Binaların dış görünüşü ve sağlamlığı oldukça önemli bir konudur. Bu konuda faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunmaktadır. Balıkesir mantolama ve dış cephe kaplama konusunda aktif olarak çalışan firmalar binaların büyüklüğüne göre hem kullanılacak malzemeyi hem de fiyatı belirlemektedirler.

 

Mantolama Nedir?

Binaların ısı yalıtımının sağlanması mantolama ile mümkün olmaktadır. Isı dönüşümlerini önlemek ve binanın mevsime göre ısı dengesini ayarlayabilmek için binanın dış cephe kaplamasının ve mantolamasının sağlam olması önem taşımaktadır. Mevsim olanaklarına göre ısının binaya dengeli bir şekilde yayılmasına olanak sağladığı için özellikle yüksek binalara çok fazla önerilmektedir. Avantajları;

  • Binanın dışındaki her türlü malzemenin ısı yalıtımını sağlar
  • Binayı adeta bir manto gibi sardığı için ısı dengeli bir şekilde dağılır
  • Binayı tüm olumsuz hva şartlarına karşı korur
  • Mantolama yapılan binalarda yakıt tüketimi de dengeli bir şekilde yapılır
  • Mantolamanın en belirgin avantajlarını bu şekilde sıralamak mümkündür.

 

Dış Cephe Kaplama

Balıkesir mantolama dış cehpe kaplama kullandığı malzeme ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Aslında dış cephe kaplama ve mantolama temelinde binanın dış görünümü önem taşır. Burada temel binadaki ısıyı dengeli dağıtmaktadır. Dış cephe kaplamada özellikle binanın dışarıdan görünümü büyük oranda daha temiz görünür. Amaç binayı hem boya hem de diğer görünüşler itibari ile daha temiz bir şekilde göstermektir.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz