info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Balya Fabrika Tadilatı

Balya Fabrika Tadilatı

Balya Fabrika Tadilatı

Fabrikaların bir ülke için önemini çok iyi bilen Güler Teknik, sizlere Balya Fabrika Tadilatı hizmeti sunmaktadır. Bilindiği üzere fabrikalar üretim merkezleridir. Bu anlamda eğer bir ürünü üretiyorsanız üretilen ortamın belli bir yeterlilik düzeyinde olması gereklidir. Bir fabrikanın belli bir yeterlilik derecesinde olması oldukça önemlidir. Çünkü bu onu hem müşterilerin gözünde, hem de denetleme mekanizması gözünde değerli yapacaktır.

İyi bir tadilatın altın kuralı; uzman bir firma ile çalışmaktır. Fabrikalar gibi büyük yapılar iyi bir yenileme planı ister. Bunu da ancak işini bilen deneyimli uzman personeller sayesinde mümkün olacaktır. Firmamız bünyesinde, fabrikaların tadilat planlaması ve uygulanması konusunda uzmanlarımız fazlasıyla bulunmaktadır. Bizlere hemen ulaşabilir, sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

 

Planlı Bir Fabrika Tadilatı

Balya Fabrika Tadilatı hizmeti, sizler için düşülmüş çok kapsamlı bir yenileme işlemlerini kapsar. Bu anlamda planlamanın ilk aşamasında iş akışı çizelgesi oluşturulur. Yenilenme çalışmasında bu çizelge olmazsa olmazdır. Daha sonra ise tadilatın her aşaması bu çizelgeye uygun olarak devam eder. Bu planlı çalışma sayesinde hem zamandan tasarruf sağlanır, hem de ortaya güzel bir çay çıkar.

 

Fabrika Tadilatı İşlemi Neleri Kapsar?

Herşeyden önce bilinmelidir ki yenileme işlemleri çok kapsamlı bir çalışmadır. Duvar, zemin, tesisat bu çalışmaların sadece bir bölümüdür. Daha detaylı olarak aşağıdaki işlemlere bakabilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

Fabrika tadilatı işlemi şunları kapsamaktadır;

  • Duvar yenilemeleri
  • İç ve dış yalıtım sistemlerinin kontrolü
  • Doğalgaz sisteminin elden geçirilmesi
  • Fayansların döşenmesi
  • Su tesisatının elden geçirilmesi
  • Elektrik tesisatının elden geçirilmesi
  • Parke çalışmaları
  • Alçıpan veya alçı çalışması

Tüm bu çalışmalar fabrikanızın hem daha güzel görünmesine hem de daha işlevsel olmasını sağlayacaktır. Güler Teknik olarak, bizlere iletişim adreslerimiz yoluyla irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede fabrikanız uzmanlarımız eşliğinde daha nitelikli bir hale gelmiş olur.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz