info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Bandırma Çatı Yapımı

Bandırma Çatı Yapımı

Bandırma Çatı Yapımı

Binayı dış etkenlerden korumak için yapı üzerine yapılan bir yapıdır üzeri kiremitle ya da saç ve değişik örülerle örülebilen çatı yapının önemli bir bölümüdür. Bandırma Çatı Yapımı işi için öncelikle yapının nasıl bir çatı ihtiyacı olduğu araştırılmalıdır. Çatı şekli belirlendikten sonra çatı yapım işine geçilebilir.

 

Çatı nasıl yapılır?

Bandırma Çatı Yapımı işi için tüm malzemeler yapı alanına getirildikten sonra ihtiyaca göre çatı üzerine taşınır. Öncelikle çatının iskelet kısmını oluşturan elemanlar çatı üzerine taşındıktan sonra iskelet kısım oluşturulur daha sonra çatı üzerine örtecek yalıtım malzemeleri çatı üzerine serildikten sonra çatı üzeri kiremit ya da bölgeye göre değişebilir çatı örtü malzemesi saç da kullanılabilir. Çatı yapılırken dikkat edilmesi gereken çatı malzemesinin dış etkenlere dayanıklı olması ve kolay çürüyen malzemelerden yapılmamış olması gerekir iskelet kısım yapılırken genelde ahşaptan yapıldığı için ahşabın dışarıya teması engellenmelidir.

 

Çatı işleri kimler tarafından yapılır

Bandırma Çatı Yapımı işleri inşaat firmaları ve işinde tecrübeli çatı ustaları tarafından yapılmaktadır. Çatılar ayrı fiyatlandırma yapılabildiği gibi yapı ile ilgili olarak bir bütün olarak iş yapan kişi tarafından yapılabilir. Eğer çatı yaptıracaksanız daha çok bilinen ve tanıdığınız güvenilir firma ya da kişilere yaptırmanız gerekir aksi takdirde maliyet artışı ve gideriniz farklı olabilir. Malzeme alımından tutun yapımı ve iş bitimine kadar iş takibini de kendinizin takip etmesini öneririm

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz