info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Bigadiç Çatı Tadilatı

Bigadiç Çatı Tadilatı

Bigadiç Çatı Tadilatı

Balıkesir'in Bigadiç bölgesinde her türlü çatı tamir ve tadilat işi yapan firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal firmadır. Bigadiç Çatı Tadilatı hizmetini, iş güvenliğine harfiyen uyan, personellerimiz ile yapmaktayız. Çatınız üzerinde iken, bellerine bağlamı oldukları çelik halatlar ile, hem kendi canlarını tehlikeye atmıyorlar, hemde sizin işinizi yapması hasebiyle sizi sorumluluk altına sokmuyor.

Prosedürlere uygun şekilde siz değerli müşterilerimize çatı tadilatı hizmeti vermekteyiz. Ekonomik fiyatlarla firmamızdan hizmet almak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bigadiç Çatı Tamiri

Firmamız Bigadiç Çatı Tadilatı ve tamiri ile geniş çaplı hizmet vermektedir. Kırılmış ve değişmesi gereken kiremitlerinizi, en kalitesi ile değiştirerek aktarmasını yapmaktayız. Kiremit altına uygulamış olduğumuz izolasyon malzemelerimiz oldukça kaliteli ve su geçirmez ürünlerdir. Çatınızın delik ve tamir gerektiren yerlerini, kapatarak su geçmesine fırsat vermemekteyiz. Uygun fiyatlarla bütün çatı tamiratlarınızı firmamıza yaptırabilirsiniz.

 

Bigadiç Çatı Hizmetlerimiz

Firmamız çatınız ile ilgili bütün hizmetleri değerli müşterilerine vermektedir. Firmamızın vermiş olduğu çatı işleri şunlardır.

  • Su geçirmez izolasyon hizmeti veriyoruz.
  • Kiremitleri yenisiyle değiştiriyoruz.
  • Tamir gerektiren yerleri sıvama yaparak, tamir ediyoruz.
  • Çatınızın üstünü zararlı maddelerden temizliyoruz.
  • Komple çatınızı aktararak, sıfır olmuş gibi sizlere teslim ediyoruz.

Evlerinizde bulunan çatılarınızı yaptığımız gibi, villalarınızın ve rezidanslarınızın çatılarını aynı şekilde tamir etmekteyiz. Ekonomik fiyatlarla firmamızdan hizmet almak isterseniz, şirket telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Fiyatlarımız

Firmamız çatı tadilatı ve tamiratını en uygun fiyat teklifleri sunarak yapmaktadır. Kredi kartı ile ödeme seçeneği sunarak, müşterilerimizin keselerinin sarsılmasını önlemiş oluyoruz.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz