info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Bigadiç Sandwich Panel

Bigadiç Sandwich Panel

Bigadiç Sandwich Panel

Sandwich panel sistemleri iki adet boyalı alüminyum Trapez levhaların arasına iç dolgu malzemesinin konulmasıyla meydana gelen kompozit malzemedir. Sandwich panel sistemleri günümüzde ısı yalıtımı sistemlerinde sıklıkla kullanılır. Sandwich panel olarak nitelendirilen bu ürün yüksek ısı yalıtımı sağlamanın yanı sıra ses ve su izolasyonu da sağlayarak binalarda nem oluşmasını önlemektedir. Sandwich paneller taşıma özelliklerinden dolayı genellikle inşaatlarda bina yapımlarında kullanılmaktadır. Bigadiç sandwich panel olarak kusursuz ve kaliteli işçilik sağlayan Güler Teknik firmasından fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Sandwich Panel Çeşitleri Nelerdir?

Sandwich paneller kullanım alanlarına göre 3 sınıfa ayrılırlar. Bunlar şöyledir:

  • Poliüretan dolgulu paneller
  • Taşyünü dolgulu paneller
  • Membran kaplamalı paneller

Bu şekilde kullanım alanlarına ve performanslarına göre üç sınıfa ayrılan paneller tavan ve duvar uygulamalarında kullanılmaktadır.

 

Sandwich Panellerin Fiyatları Nasıldır?

Genel anlamda müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanan paneller fiyat açısından farklılık gösterebilirler. Kullanılan alan ve panelin kalitesi fiyatların belirlenmesinde dikkate alınan kriterlerdir. Bigadiç Sandwich panel hizmetini deneyimli kadrosuyla ve en modern ekipmanlarıyla sunan firmayla bağlantıya geçebilirsiniz. Firmayla 7/24 iletişime geçebilir ve hizmet kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Sandwich Paneller Nerelerde Kullanılır?

Sandwich paneller genellikle askeri, zirai ve sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Soğuk hava depolarında bu panellere ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla soğuk hava depoları da dahil olmak üzere tüm depolarda bu sistemlere gereksinim duyulur.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz