info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Burhaniye Epoksi Boya Uygulamaları

Burhaniye Epoksi Boya Uygulamaları

Burhaniye Epoksi Boya Uygulamaları

Burhaniye Epoksi boya uygulamaları son yıllarda oldukça popüler olan zemin uygulamalarıdır. Zeminlere uygulandığında modern ve estetik bir görünüm vermesinin yanı sıra temizliği de oldukça kolay bir zemin kaplama sistemidir. Dolayısıyla kolay temizlenebilir ve anti bakteriyel özelliğinin de olmasından dolayı popüler bir hal almıştır. Her ne kadar maliyetli bir zemin uygulaması olsa da yine de fazlasıyla tercih edilen uygulamalardır.

 

Epoksi Boya Uygulamaları Uygulanmadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Burhaniye epoksi boya uygulamaları ülkemizde son yıllarda çok fazla tercih edilen zemin uygulamasıdır. Çoğu işletme tarafından hijyenik ve estetik görünüm sunmasından dolayı tercih edilmektedir. Bu uygulamanın yapılabilmesi için firmaların başlıca dikkat etmeleri gereken noktalar vardır. Bu uygulamada dikkat edilmesi gereken detaylar şöyledir:

Uygulamanın yapılacağı alan tam anlamıyla kirden ve pas gibi etkenlerden arındırılmalıdır.

Uygulamanın yapılacağı alan tamamen boşaltılmalıdır.

Uygulama yapılacak yüzey tamamen pürüzsüz olmalıdır.

 

Epoksi Boya Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Epoksi boya uygulaması yapılmadan önce yüzeyin tamamen temiz olması gerekmektedir. Ardından alanda ilk olarak astar boya yapıldıktan sonra ara kat malzemesi sürülür. Astar uygulamasından sonra boyaya geçilir. Ve eğer ki desen istenmiş se belirlenen desen yüzeye uygulanarak kurumaya bırakılır. Uygulama yapılacak alanda müşterinin isteği doğrultusunda farklı renklerde desen çalışmaları yapılabilir. Bu konuda tüm detaylı bilgilere Güler Teknik firmasıyla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz