info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Burhaniye Hazır Mutfak

Burhaniye Hazır Mutfak

Burhaniye Hazır Mutfak

Hayalinizdeki mutfağa Burhaniye Hazır Mutfak hizmetimizle kavuşmaya hazır mısınız?  Birçok seçeneği bulunan tasarımlarımızdan evinize uygun olan birini seçerek, mutfağınızı profesyonel ve uzman kişilere emanet edebilirsiniz. Güler Teknik olarak amacımız pratik kullanım sağlayan, sağlam ve aynı zamanda ölçülerinize göre maksimum depolama alanına sahip bir mutfak sunmak. Bunun yanı sıra ise sizlere bir yaşam alanı oluşturmaktır.

 Mutfak dekorasyonunda günümüzde en sık kullanılan ürün hazır mutfaklardır. Geniş bir yelpazeye sahip ve hızlı kurulum ile yeni evlenen çiftlerin veya mutfağında değişiklik isteyenlerin vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir. Hazır mutfaklar aynı zamanda kullanan kişi için ergonomik bir yapıya sahip olmalıdır. Araştırmalar doğrultusunda mutfakların ortalama olarak kullanım süreleri 20 yıldır Bu verilere göre dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

 

Burhaniye Hazır Mutfak Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Öncelik her zaman kullanışlı olmasıdır.
  • Kaliteli malzemeden üretilmelidir.
  • Mutfak ölçülerinizin iyi alınmış olması gerekir.
  • Yapı olarak dayanıklı olmasının yanı sıra dekoratif özelliği olmalıdır.
  • Montajının dikkatli yapılması gerekmektedir.
  • Açık renkli bir hazır mutfak seçmeniz mutfağınızı daha geniş gösterecektir.

  Fiyatlarımız da modellerimize göre değişiklik göstermektedir. Bu farklılıklar kullanılan malzeme ve ölçülere göre belirlenir. Model için anlaşıldıktan sonra kurulum hizmetimiz ile Güler Teknik yanınızda. Burhaniye Hazır Mutfak hizmetimiz ve bilgi almak istediğiniz diğer hizmetlerimiz için sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Garanti veriyoruz, evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yer mutfağınız olacak.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz