info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Burhaniye Sıhhi Tesisat

Burhaniye Sıhhi Tesisat

Burhaniye Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat yapımı ya da tamiratı denildiğinde hemen hemen herkesin kafasında korkulu bir iş ve masraflı bir süreç canlanır. Çünkü özelikle sıhhi tesisatta bir tamirat ya da tadilat gereği ortaya çıktığında bunu yıkılan ve kırılan fayanslar, seramikler ve dubarlar izlemekteydi. Ancak günümüzde tüm bu süreçler artık teknolojik cihazlar sayesinde daha kolay ve daha pratik bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız Burhaniye sıhhi tesisat ekibi de teknolojik ekipmanlar ve modern yöntemler sayesine banyo ve mutfaklarınızda kırıp dökme işlemleri yapmadan son derece pratik ve çağdaş yöntemlerle sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır.

 

Sıhhi Tesisat İşlemlerinde Teknik Donanımın Önemi

Burhaniye sıhhi tesisat firması olarak tüm sıhhi tesisat işlemlerinizi modern teknolojinin olanakları ile çözümleyerek çok daha kısa sürelerde ve daha kaliteli bir şekilde çözümlemekteyiz. Böylelikle hem işlem maliyetleri düşürülmekte hem de daha kısa sürelerde tıkalı alanlara müdahale edilebilmektedir.

 

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Burhaniye sıhhi tesisat olarak vermiş olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Banyo ve mutfaklarınızda ortaya çıkan sıhhi tesisat arızalarının giderilmesi
  • Tesisata ilişkin yapılması gereken her türlü montaj işlemi
  • Sıhhi tesisata ilişkin ortaya çıkan her türlü tıkanıklığın giderilmesi
  • Tesisatın tamamen değiştirilmesi

Eğer sizin de sıhhi tesisata ilişkin ortaya çıkan birtakım problemleriniz söz konusu ise 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayarak ekibimizden randevu talep edebilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz