info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Edremit Ofis ve İş Yeri Tadilatı

Edremit Ofis ve İş Yeri Tadilatı

Ofis ve işyeri tadilatları birçok farklı alanı bir araya getiren hizmetlerdir. Tesisat, yer döşemesi, boya yapılması, musluklar, dolaplar, masa yerleşimi, internet sistemi gibi birçok farklı sektör söz konusudur. Bu nedenle de tek tek ayrı ayrı firmalar ile çalışmak yerine tüm tadilatların tek firmada yapılması zaman kazancı olacaktır. Bu nedenle de Edremit ofis ve işyeri tadilatıtüm alanlarda hizmet vermektedir.

 

Edremit ofis ve işyeri tadilatı işlerinde çalışan personellerin tamamı ayrı ayrı alanlarda usta ve tecrübelidir. İlgili tadilatlarda ilk olarak söz konusu olan tadilat ayrıntıları keşif edilir. Gerekli malzemeler, gerekli aksesuarlar ve mimari plan kayıt edilir. Buna uygun olarak gerekli fiyat teklifi oluşur. Müşterilerin teklifi ve ödeme koşullarının kabul edilmesinin ardından ilgili işlemler için söz verilen gün ve saatte hizmete başlanır.

 

Tadilat İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bir evin, ofisin ya da işyerinin tadilatı söz konusu ise birçok alan için gerekli malzemeler belirlenmelidir. Bunun dışında ise;

-Evler için dolap musluk ve dekor için tüm tercihler belirlenmelidir.

-Döşeme malzemelerin renkleri belirlenmelidir.

-Boya badana işlemlerinde renkler, boya kalitesi tercihleri yapılmalıdır.

-Dolap, aksesuar, musluk gibi malzemeler seçilmelidir.

-Tüm işlerin tamamlanması sırasında uygulama yapılacak ustaların alanlarında tecrübeli olması gereklidir.

-Tesisat işlemlerin sırasında söküm işlemi olup olmadığı belirlenmelidir.

İyi ve sorunsuz bir tadilat için tüm bu unsurlara dikkat edilmelidir.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz