info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Gömeç Çatı Onarımı ve Aktarımı

Gömeç Çatı Onarımı ve Aktarımı

Gömeç Çatı Onarımı ve Aktarımı

Çatı onarımı

Çatı onarımı eskiyen artık evleri yapıları dış etkilerden koruyamayan çatıların yenilenmesi işlemidir. Çat onarım işi için karar verildiğinde çatıda neler yapılması gerektiği detaylı incelendikten sonra bir karar verilir çatının değişmesi gereken çatı elemanları yeniden alınır ve değiştirilir. Kiremitlerde kırık dökükler varsa onlarda yenilenir. İskelet kısmın parçalarının değiştirilmesi işlemde çok dikkat edilmeli çatını ana yapısı çok eskiyse tamamen değiştirilmelidir. Gömeç Çatı Onarımı ve Aktarımı yapımı için nelere ihtiyaç olduğu değerlendirilmelidir. Çatı eksikleri tamamlanmalı ve çatı dış etkilerden korur hale getirilmelidir.

Çatı aktarımı

Çatı aktarımı çok sık olmamakla birlikte yapılması gereken değişikliklerdir. Bu Çatıyı örten kiremit ve iç koruyucu malzemenin eskiyen kırılan ve dağılan kısımlarının yenilenmesi için yapılan işlerdir. Çatı aktarımı çatı üzerindeki kiremitlerin aktarılarak yer değiştirilmesi işlemidir. Gömeç Çatı Onarımı ve Aktarımında eğer alt koruyucu malzemede yıpranmışsa çatı üstü tamamen kaldırılıp ısı yalıtım malzemesiz çatıya örtülür ve aktarım işlemi bu malzemenin üzerine yapılır.

Gömeç Çatı Onarımı ve Aktarımı kime yaptırabilirim?

Çatı onarım işi inşaatçıların yaptığı bir iştir. Gömeçte çatı yapım işini üstlenecek birçok usta ve inşaat şirketi bulunmaktadır. Bu ustaları çevrenizden danışarak bulabileceğiniz gibi inşaat şirketlerine internet adresinden ya da çarşıda bulunan ofis tabelalarına bakarak bulabilirsiniz. Çatı işi Yapmak istediğinizde yaptırmak için birkaç kişiden fiyat almalısınız.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz