info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Havran Çatı Onarımı ve Aktarımı

Havran Çatı Onarımı ve Aktarımı

Havran Çatı Onarımı ve Aktarımı

Firmamız Havran Çatı Onarımı ve Aktarımı üzerine oldukça tecrübeli bir firmadır. Kurumsal olan firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren ve deneyimli işinde ehil personellere sahiptir. Firmamız çatı onarımı ve tamiri ile ilgili bütün hizmetleri vermektedir.

Uzun zamandır Havran bölgesinde hizmet veren firmamız, yapmış olduğu bütün hizmetleri garanti kapsamında vermektedir. Firmamıza kolay şekilde ulaşarak, uygun fiyatlarla çatı onarımı ve aktarımı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimize ödeme kolaylıkları sağlamaktayız.

Havran Çatı İşleri Hizmetleri

Havran Çatı Onarımı ve Aktarımı firmamız, sadece çatı değil diğer farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Çatı ağırlıklı olan hizmetlerimiz şu şekildedir.

Çatılarınızın üzerini temizliyoruz.

Çatılarınıza izolasyon malzemesi koyarak, yağmur ve kar sularına karşı evinize su sızmalarını önlemiş oluyoruz. İzolasyon malzemelerimiz çift katlı ve oldukça sağlamdır.

Çatınız üzerinde bulunan kırık kiremitlerinizi değiştirerek aktarmasını yapıyoruz.

Çatınız üzerinde bulunan delikleri sıva ile kapatarak, her türlü haşerenin evinize girmesini önlemiş oluyoruz.

Dış cephe ve iç cephe mantolama hizmeti veriyoruz.

Baca temizliğinizi yapıyoruz.

İç ve dış cephe boya badana işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Firmamız kaliteli işçilik ile sizlere, uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Sizde istediğiniz hizmeti firmamızdan almak isterseniz, bizlere telefon veya internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Havran Dış Cephe Mantolama

Firmamız siz değerli müşterilerine sadece çatı tamiri ve onarımı değil, dış cephe mantolama hizmetide veriyor. Dış cephe kaplamalarınızı tüm iş güvenliği önlemleri alarak yapmaktayız. Bu sayede evinizin yağışlar durumunda rutubet yapmasını ve gürülteye karşı korunmasını sağlamış oluyoruz.

Çatı aktarımı ve tamiri gibi mantolama hizmetini, uygun ödeme koşullarıyla yapmaktayız. Firmamızla irtibata geçerek, almak istediğiniz hizmeti söylemeniz yeterli olacaktır.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz