info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Havran Çelik Kapı

Havran Çelik Kapı

Havran Çelik Kapı

Havran Çelik Kapı firmamız, biribirinde değişik renk ve modellerde çelik kapı üreten ve montajını yapan firmadır. Firmamız oldukça dayanıklı ve kaliteli çelik kapıların satışını yapmaktadır. Hırsızların kolay kolay açamadığı, gizli kilitleri bulunan çelik kapılarımız, sizlerin yaşam kalitenizi daha güvenilir şekilde olmasını sağlıyor.

Çelik kapılarımızın fiyatları oldukça uygun ve kalitelidir. Firmamız çelik kapı fiyatlarında kampanyalar yapmaktadır. Civarımızda bulunan ve yeni yapılan inşaatların çelik kapılarını firmamız takmaktadır. Müşterilerimizin memnun olması ve daha güvenli yaşayabilmeleri için, hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sizinde çelik kapı ihtiyacınız varsa, firmamıza telefonla ulaşabilir ve çelik kapı modellerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsinz. Eğer isterseniz showroom mağamızdan çelik kapılarımızı canlı olarak görebilirsiniz.

Dayanıklı Çelik Kapılar

Çelik kapı üretiminde oldukça önemli bir yere sahip olan Havran Çelik Kapı firmamız, dayanıklı çelik kapılar ile sizlere hizmet veriyor. Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz çelik kapılar, artık hırsızların korkulu rüyası olacaktır.

Kolay kolay açmaya cesaret edilemeyen çelik kapılarınız, değerli eşyalarınızı evinizde saklamanızı sağlayacaktır. Dayanıklı olduğu kadar, fonksiyonel özelliklere sahip olan çelik kapıların siparişini vermek için, ofisimize gelmeniz yeterli olacaktır.

Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

 Çelik kapı sektöründe uzun zamandır hizmet veren firmamız, her zaman müşterilerinin keselerini düşünerekten kampanyalar yapmaktadır. Müşterilerimize peşin ödemelerde indirimler yapmaktayız. Kendilerine farklı şekillerde ödeme seçenekleri sunmaktayız. Firmamızın ödeme seçenekleri şu şekildedir.

Kredi kartınıza firmamız 6 taksik yapmaktadır.

Peşin ödemelerde %20 indirimler uyguluyoruz.

Kredi kartı kullanmayan ve nakit ödeme gücü olmayan müşterilerimize, senet ile çelik kapı satışı yapmaktayız.

Banka havalesi ile firmamızdan çelik kapı satın alabilirsiniz.

Firmamız fiyat konusunda esneklik göstererek, müşterilerine ödeme kolaylığı sağlıyor. Sizde şık ve gösterişli çelik kapılara ekonomik fiyatlarla sahip olmak isterseniz, şirket telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz