info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Manyas Banyo Tadilatı

Manyas Banyo Tadilatı

Manyas Banyo Tadilatı

Sektörün önde gelen firması olarak siz değerli müşterilerimize Manyas Banyo Tadilatı hizmetini kaliteli ve en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Firmamız müşterilerinin keselerini düşünerek, taksit yaparak kolay ödeme seçenekleri sunuyor.

Banyonuzda ve tuvaletlerinizde meydana gelen her türlü bakım ve tadilat hizmetini profesyonel ve mesleklerinde deneyimli ustalarımız, kısa süre içerisinde sizlere ortalığı kirletmeden sunuyor. Kurumsal bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek sizlere hizmet veriyoruz. Sadece Balıkesir'in Manyas bölgesine değil, diğer bölgelerine hizmetlerimiz bulunuyor.

Sizde banyonuzda veya evinizin herhangi bir yerinde tamirat gerektiren işleriniz bulunuyorsa, sizlere bir telefon kadar yakınız. Kısa süre içerisinde yaşam alanınıza gelerek, sorununu çözüyoruz.

 

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Güler Teknik Manyas Banyo Tadilatı hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile sizlerin hizmetine sunuyor. Firmamız sadece evinizin değil, hem işyerlerinizin hemde ofislerinizde oluşmuş olan her türlü tadilat hizmetini sizlere sunmaktadır.

  • Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler şunlardır.
  • Banyo ve tuvaletlerinize seramik döşüyoruz.
  • Boya ve badana işlerinizi yapıyoruz.
  • Banyolarınızda meydana gelen her türlü su gideri tıkanıklılığını gidererek, sağlıklı bir ortam sağlıyoruz.
  • İç ve dış cephe mantolama hizmeti veriyoruz.
  • Dekorasyon hizmetlerimiz bulunuyor.
  • Çatı ve teraslarınızın izolasyon ve yalıtım işleri ile ilgileniyoruz.
  • Evlerinizin dekorasyon işlerini yapıyoruz.
  • Her türlü tamir, bakım ve onarım işlerinizi titizlikle yapıyoruz.

hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı değildir. Firmamız ayrıyetten salonlarınızdaki parkelerinizin cilalanmasını ve tamirat işlerine bakıyor. Ayrıyetten sıfırdan evlerinize laminant parke döşemesi yapıyoruz.

Sizde Güler Teknik firmamıza ulaşarak, istediğiniz hizmeti bizlerden ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz