info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Manyas Beton Kesme

Manyas Beton Kesme

Manyas Beton Kesme

Manyas beton kesme alanında sektörde lider konumunda olan ve her türlü beton kesme işlemlerini yapabilecek kapasiteye sahip uzman bir firmayız. Dolayısıyla bugüne kadar sektörde uzun senelerdir beton kesme ve delme işlemlerini sorunsuz yerine getirmekte olduğumuzun biliciyle hareket etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olmuştur ve o şekilde faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Sizlerde her türlü beton kesme ve kırma, delme işleriniz için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmeti alabilmeniz için tek yapmanız gereken firmanın iletişim numarasından bizlere ulaşmak olacaktır. Firma olarak size verdiğimiz beton kesme hizmetimizde elmaslı kesme sistemleri kullanılmaktadır. Güler teknik firmasından tüm detaylı hizmetlerimizi öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Beton Kesme Makineleri İle Neler Yapılabilir?

Beton kesme sistemlerinde farklı makineler kullanılmaktadır. İstenilen ölçülerde ve kalınlıklarda beton kesme işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca bu makinelerle:

Kolon kesimi

Kapı ve pencere kesimleri

Tadilatlar için beton kesimleri

Perde beton kesimi

Döşeme beton kesimi

Ve daha birçok beton kesimini son model beton kesme makineleriyle profesyonel biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Beton kesme Fiyatları

Manyas beton kesme alanında faaliyet veren firmamızdan bu hizmeti istediğiniz zaman aralığında talep edebilirsiniz. Fakat beton kesme fiyatları yapılacak işin yerine ve kesilecek betonun kalınlığına göre fiyatlarda farklılık olacaktır. Dolayısıyla sektörde son model ekipmanlarla sizlere hizmet sunduğumuzu göz önüne aldığınızda makul fiyatlarla hizmet verdiğimizi anlayabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz