info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Marmara Epoksi Boya Uygulamaları

Marmara Epoksi Boya Uygulamaları

Marmara Balıkesir Epoksi Boya Uygulamaları

Ülkemizde özellikle son dönemlerde çok işletme tarafından tercih edilen Epoksi zeminlere yapılan boya uygulamaları uygulandıkları alanlara modern ve şık bir görsel katmaktadır. Özellikle sağlık kurumlarında sık gördüğümüz bu zeminler temizlenmesi kolay olduğu için ve anti bakteriyel yapıda olduklarından tercih edilmektedirler. Tüm bu nedenlerden dolayı Epoksi zemin boya uygulamaları çok fazla tercih sebebidir. Marmara Balıkesir Epoksi boya uygulamaları alanında oldukça başarılı işçilik sağlayan firmamızla iletişime geçerek bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Epoksi Boya Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Marmara Balıkesir epoksi boya uygulamaları son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu boya uygulamalarıyla ilgili tüm detayları ve fiyat teklifini Güler teknik firmasıyla iletişime geçerek kolaylıkla alabilirsiniz. Öncelikle Epoksi boya uygulaması yapılacak alan tam anlamıyla temizlenmelidir. Ayrıca:

Boya uygulaması yapılacak yüzeyde kir ve pas bulunmamalıdır.

Uygulamanın yapılacağı yüzey tamamen pürüzsüz olmalıdır.

Epoksi boya uygulaması yapılacak alana astar uygulaması yapılır. 

Ardından mala yardımıyla boya uygulamasına geçilir.

Zeminlere desen yapılacaksa eğer desen uygulamasına geçilir.  

Epoksi Zemin Boyası Neden Tercih Edilir?

Epoksi zemin boya uygulamaları kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Görsel olarak uygulanılan alana modern bir hava katmaktadır. Kokusuz zemin kaplamalarıdır. Ayrıca anti bakteriyel özelliği vardır.  Eğer ki sizlerde bulunduğunuz alanlara epoksi boya uygulaması yaptırmak isterseniz alanında profesyonel hizmet sunan firmamızdan hizmet talebi oluşturabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz