info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Sındırgı Mutfak Tadilatı

Sındırgı Mutfak Tadilatı

Sındırgı Mutfak Tadilatı

Evlerin ve bazı ofislerde yer alan mutfaklar genel olarak yeme içme içerikli olduğundan kısa sürelerde yıpranır. Yeni ev dekorasyonu ya da ofis dekorasyonlarında da mutfak tadilatları yer alır. Mutfak dolabı, seramik döşemesi, parke, su tesisatı, boya badana, elektrik tesisatı gibi farklı tadilatlarının tamamı mutfak tadilatında yer alır.

Sındırgı mutfak tadilatı işlerinde ilk olarak gerekli su tesisatı kontrolleri ve değişiklikleri yapılır. Su tesisatı içeriğinde ise boruların yerleştirilmesi ve sıhhi tesisat ver alır. Doğru olan tesisat ve pis su temiz su ayrımı tamamlandıktan sonra mutlaka kaçak ya da arıza durumları kontrol edilmelidir. Ardından ise yer döşeme değişiklikleri ya da parke döşeme işlemi yapılmalıdır.

Mutfak tadilatında genellikle mutfak dolabı değişiklikleri de söz konusudur. Bu nedenle de günümüzde kullanılan hazır mutfaklar ya da özel olarak çizim mutfaklar tercih edilir. Son yıllarda Sındırgı mutfak tadilatı en çok kullanılan mutfak dolabı türü ise hazır mutfaklardır. Gerekli ölçü alınarak müşterilerin talebi doğrultusunda dolap modeli rengi ve malzemesi belirlenir. Boya badana işleri öncesinde mutfak dolabı yerleştirilmemelidir. İlgili boya badana döşeme işlemleri tamamlandıktan sonra mutfak dolabı monte edilmelidir.

Mutfak Tadilatı İçeriği

Evlerdeki tadilatların hemen hemen hepsinde mutlaka tadilat ayrıntıları belirlenir. Hangi kısımlarda değişiklik ve tadilat olacağına göre ve seçilen malzemelerin türüne göre ise fiyat belirlenir. Fiyat öncesinde mutlaka musluk, dolap, boya, seramik, parke seçimleri yapılmalıdır.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz