info@balikesirgulertadilat.com

0(543) 970 18 85

Reşadiye Mah. Ayvacık Cd. No:22 Gönen/Balıkesir

Susurluk Sandwich Panel

Susurluk Sandwich Panel

Susurluk Sandwich Panel

Sandwich panel ürünleri çatıların ve terasların üzerlerine koyulan, oldukça pratik montajı olan en çok tercih edilen çatı ürünleridir. Firmamız Güler Teknik Susurluk Sandwich Panel işlerinizi en uygun fiyatlarla ve ödeme seçenekleriyle sizlerin hizmetine sunuyor.

Firmamız müşteri memnuniyetine önem veren ve kaliteden ödün vermeyen kurumsal bir firmadır. Firmamızın çatı ustaları işlerinde oldukça tecrübeli kişilerdir.

Sandwich panel çatı kaplama ürünlerinizi ister depolarınızın, isterseniz de kömürlüklerinizin üzerine koyabilirsiniz. Firmamız istediğiniz ölçü ve ebatlarda kesim yaparak, koyulmasını istediğiniz yere kısa süre içerisinde montajını yapmaktadır.

Firma çalışanlarımız çatılarınız üzerinde her türlü iş güvenliği önlemlerini alarak, sizlere hizmet veriyor. Sizde oldukça kullanışlı ve suya karşı dayanıklı olan sandwich panel çatı ürünlerinin firmamıza yaptırabilirsiniz.

Bizlere ister müşteri temsilcimiz vasıtasıyla, isterseniz de internet sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Susurluk Sandwich Panel Hizmetlerimiz

Son teknolojiye sahip olan sandwich panel çatı ürünleri, istediğiniz renk ve ebatta firmamız tarafından hizmetinize sunuluyor. Firmamız Susurluk Sandwich Panel çatı ürünlerini istediğiniz her yere monte ediyor.

Firmamızın sandwich panel hizmeti verdiği yerler şunlardır.

  • Soğuk Hava Depolarına
  • Alışveriş Merkezlerine
  • Spor Tesislerine
  • Oturulan Konutlara
  • Hangarlara
  • Garajlara
  • Depolara

bunların haricinde ise, tüm geniş mekanların çatılarına, teraslarına ve tavanlarına koyulmaktadır. Firmamız en kaliteli sandwich panel ürünlerini kredi kartı gibi son derece güvenilir ödeme yöntemine 6 taksit olarak müşterilerine sunmaktadır.

Sizde Güler Teknik firmamızdan uygun fiyatlarla sandwich panel çatı ürünleri hizmeti alabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

Güler Teknik olarak Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Balıkesir merkez ve ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Balıkesir hizmet sahalarımızı aşağıdaki hizmet bölgelerinden inceleyebilir, ilgili bölgeye tıklayarak bölgesel hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz